ایران ورق عرضه تخصصی ورق گالوانیزه،ورق روغنی،ورق سیاه ورق گالوانیزهورق روغنی عرضه مستقیم ورق روغنی اینجا کلیک کنیدورق سیاه اینجا کلیک کنید

چرا ایران ورق ؟

ما شرکت پیشرو در این زمینه  ورق روغنی ،ورق سیاه و ورق گالوانیزه هستیم، مفتخریم که بابرند های صنعت ایران همکاری داشته ایم.

ایران ورق با هدف ارائه خدمات بهتردرحوزه صنعت با اتکا بر تجربه 40 ساله مدیران خود و شناخت تجهیزات ایجاد شده است.

اعتمادشما سرمایه ماست

انواع ورق

ایران ورق در کنار شما عزیزان است تا انواع ورق های گالوانیزه،ورق روغنی،ورق روغنی را در اختیار شما عزیزان بگذارد

ورق سیاه

در نورد گرم محصول خروجی ورق سیاه نامیده شده و در نورد سرد محصول خروجی ورق روغنی خواهد بود.
تا اینجا متوجه شدیم که ورق سیاه همان ورق نورد گرم است.

ورق روغنی

نامگذاری این ورق به خاطر شکل ظاهری اش می باشد.ورق های فلزی به دو صورت کلی تولید می شوند.نوردسرد نوردگرم

ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه به صورت کلی فلزی است از پایه آهن معمولی(ST37) با پوشش فلز روی (Zn) که در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاوم است.

 

اعتماد شما سرمایه ماست

خدمات شرکت

ارائه مشاوره  تخصصی ، ارائه بهترین  قیمت وهماهنگی جهت ارسال بار  با معتبرترین  شرکت های حمل و نقل

مشاوره

درایران ورق مشاوران مابه صورت رایگان وکاملا تخصصی بهترین مشاوره را به شما ارائه میدهند

قیمت

یکی دیگر از بحث هایی که در تناژبالا مطرح است قیمت است که ایران ورق در این زمینه رقابتی فعالیت میکند و سود مشتری را اولویت قرار میدهد

ارسال

ارسال محصول همیشه برای مشتری دقدقه بوده و هست، ایران ورق این مشکل رابرطرف کرده و دلیل عمده رضایت مشتریان شده است
0
نیروی انسانی
0
سال تجربه کاری
0
%
رضایت مشتریان
0
مشتریان راضی

 

 

شرکت حدید گستر ساعی ( ایران ورق ) با تخصص در زمینه  عرضه  انواع   ورق های سیاه ، روغنی ، رنگی و گالوانیزه توانسته است بخشی از نیازهای  این صنعت را بر آورده کند .

سخن مدیر عامل

 

امروزه بنگاههاي اقتصادي كشور در فرايند جهاني شدن و پيوستن به منظومه تجارت جهاني با چالشهاي بيشماري مواجه هستند. حضور در بازارهاي جهاني وحتي باقي ماندن دربازارهاي داخلي مستلزم رقابت با رقباي قدرتمند است و با توجه به گسترش و پيچيدگي اهداف ، فرايندها وساختار سازماني درصحنه رقابت ،
سازمانهايي مي توانند به بقاي خود ادامه دهند كه نسبت به خواسته ها وانتظارات مشتريان و ذينفعان پاسخگو باشند، همچنين به سود آوري و ثروت آفريني بعنوان شاخصهاي كليدي و برتر سازماني توجه كنند.
مدلهاي تعالي سازماني يا سرآمدي كسب و كار بعنوان ابزار قوي براي سنجش ميزان استقرار درسازمانهاي مختلف به كار گرفته مي شوند . با بكارگيري اين مدلها سازمانها مي تواند از يك سو ميزان موفقيت خود را دراجراي برنامه هاي بهبود در مقاطع مختلف زماني ارزيابي قراردهند و از سوي ديگر عملكرد خود را با ساير سازمانها به ويژه بهترين آنها مقايسه كنند. مدلهاي سرآمدي كسب و كار پاسخي است به اين سوال كه سازمان برتر چگونه سازماني است ؟ چه اهدافي و مفاهيمي را دنبال مي كند و چه معيارهايي بر رقباي آنها حاكم هستند؟
امروز اكثر كشورهاي دنيا با تكيه براين مدلها جوايزي را درسطح ملي و منطقه اي ايجاد كرده اند كه محرك سازمانها و كسب و كار در تعالي ، رشد وثروت آفريني است . مدلهاي تعالي با محور قراردادن كيفيت توليد ( كالا يا خدمات ) و مشاركت همه اعضا سازمان مي تواند رضايت مشتري را جلب و منافع ذينفعان را فراهم نموده و در عين حال يادگيري فردي و سازماني را با تكيه بر خلاقيت و نوآوري تشويق و ترويج كنند.
شرکت حدید گستر ساعی با برند ایران ورق در سال 1392 و با استقرار نظام مدیریت کیفیت ISO 9001 ، وISO 14001 و OHSAS 18001 نائل گردید. اگر چه این موفقیت ها مطلوب بودند ، لیکن بدنه مدیریتی سازمان تشخیص داد، برای پیشرو شدن در حرکت به سوی کیفیت وهمسو شدن در حرکت به سوی چشم انداز سازمان ، نیاز به ابزار اندازه گیری وجود دارد. و این ابزار در مضمون مدل تعالی سازمانی قرار داشت . به همین منظور در سال 1393 ، آشنایی با مدل تعالی سازمانی در دستور کار مدیران قرار گرفت . امید است با استعانت از حضرت حق و با پشتکار سازمانی بتوانیم در صنعت کشور خدمت رسانی نموده و در این راه به عنوان یکی از برندهای قابل اعتماد خدمتگزار باشیم.

Call Now Button