آدرس: میدان هروی، خیابان افتخاریان، کوچه امیر، پلاک 1، واحد 1
تلفن های تماس:
مدیریت آقای تیموری: 09121200648
فروش خانم رحیم زاده: 09939348612
تلفن: 02192001636

مقالات
صفحه نخست مقالات کارخانه‌های تولید ورق روغنی در جهان

کارخانه‌های تولید ورق روغنی در جهان

ورق روغنی هفت الماس: این کارخانه جز کارخانه‌های داخلی تولید ورق با فناوری نورد سرد می باشد که محصولات آن با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تولید شده و از کیفیت بالایی دارند.

فولاد مبارکه اصفهان: این کارخانه جز بزرگترین واحد صنعتی خصوصی در ایران و بزرگترین مجتمع تولید فولاد در کشور ایران می باشد.

ورق روغنی فولاد غرب: این کارخانه نیز در تولید انواع ورق فولادی فعالیت دارد  و در رقابت با تولیدات جهانی ورق فولادی فعالیت می‌کند.

ورق سرد گیلان: این کارخانه ظرفیت سالانه حدود ۵۰۰ هزار تن ورق نورد سرد شده تولید می کند و از بزرگترین واحدهای تولیدکننده ورق سرد کشور می باشد.

آرسلور میتال: این کارخانه جز بزرگترین کارخانه تولید فولاد در جهان به شمار می‌رود.

بائواستیل: این کارخانه چینی در سال ۲۰۱۷ به رتبه دوم در دنیا را اخذ کرد  و در این سال با موفقیت توانست بیش از ۶۵ میلیون تن فولاد تولید کند. بائو استیل در تولید محصولات فولادی، آهنی و کابل‌های برق فعالیت دارد.

پوسکو: این نام مخفف شده شرکت آهن و فولاد پوهانگ است. این شرکت که در شهر پوهانگ کشور کره جنوبی واقع است، در سال ۲۰۱۵ چهارمین تولیدکننده بزرگ فولاد در جهان شد و در سال ۲۰۱۰ از نظر میزان ارزش بازار سرمایه عنوان بزرگترین شرکت تولید فولاد در جهان را گرفت.

شاگانگ: شرکت تولید فولاد چینی شاگانگ در زمینه تولید فولاد، آهن، میلگرد، فولاد ضدزنگ و محصولات نیمه ساخته فولاد مانند ورق روغنی فعالیت دارد. این شرکت در حال حاضر ظرفیت تولید حدود ۱۰ میلیون تن فولاد و آهن را در سال دارد و هم‌اکنون هفتمین تولیدکننده بزرگ فولاد در دنیا به شمار می‌رود.